Menu Zamknij

AEDIUM - INWESTYCJE / O NAS

INFORMACJE / HISTORIA / DZIAŁALNOŚĆ

AEDIUM - INWESTYCJE O NAS

INFORMACJE / HISTORIA / DZIAŁALNOŚĆ

NASZE ATUTY

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy grupą inwestycyjną działającą od wielu lat z powodzeniem nie tylko na rynku trójmiejskim. Mamy w swoim portfolio wiele zakończonych inwestycji, a tym samym grono zadowolonych lokatorów, którzy cieszą się własnym mieszkaniem. 

LOKALIZACJE

Wyróżnia nas dobór lokalizacji. Zawsze staramy się wybierać takie miejsca pod inwestycję, aby spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też oddawane przez nas mieszkania są nie tylko doskonale skomunikowane, ale również zapewniają i gwarantują możliwość odpoczynku oraz  korzystania z uroków Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 

KAMERALNE INWESTYCJE

W odróżnieniu od konkurencji nie staramy się budować wielkich osiedli mogących pomieścić wiele rodzin. U Nas otrzymują Państwo mieszkanie w kameralnej zabudowie. To daje nie tylko poczucie pełnego komfortu, ciszy i spokoju, ale jednocześnie jest w pełni bezpieczne. 

MATERIAŁY

Do przygotowania inwestycji przywiązujemy najwyższą wagę. Materiały, z których korzystamy zawsze są najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa poziom wykonanej usługi. Sami stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Do każdej inwestycji i mieszkania podchodzimy indywidualnie wkładając serce w realizowany projekt.